مسئول بسیج مهندسین استان قم خبر داد
اعزام 750 مهندس قمی به اردوهای راهیان نور

خبرگزاری فارس:‌ مسئول بسیج مهندسین استان قم از اعزام 750 مهندس بسیجی از استان قم در قالب سه کاروان به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس خبر داد.

خبرگزاری فارس: اعزام 750 مهندس قمی به اردوهای راهیان نور

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، حسین نباتی در حاشیه بازدید از اردوهای راهیان نور در جنوب کشور اظهار داشت: اعزام‌های بسیج مهندسین از 26 اسفند آغاز شده و تا 6 فروردین ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: این کاروان‌ها که از اعضای بسیج مهندسین استان قم به همراه خانواده‌شان تشکیل شده است، در روز نخست حضورشان در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس از سد دز بازدید خواهند کرد.

مسئول بسیج مهندسین استان قم اضافه کرد: یادمان شهدای فتح‌المبین، یادمان شهدای محمودوند، یادمان شهدای والفجر هشت، شلمچه، طلائیه، هویزه و دهلاویه از جمله یادمان‌هایی است که مهندسین بسیجی از آن بازدید می‌کنند.

وی با اشاره به اجرای برنامه‌های فرهنگی در جریان این اردوها، افزود: مراسم افتتاحیه و اختتامیه در این اردوها با حضور شخصیت‌های برجسته دوران دفاع مقدس برگزار می‌شود و اعضای کاروان نیز که خاطراتی از دوران دفاع مقدس دارند، به بازگو کردن این خاطرات می‌پردازند.

نباتی در پایان خاطرنشان کرد: در طول مسیر نیز قلم‌های الکترونیکی که مطالب مربوط به دفاع مقدس و برخی مطالب مذهبی در آن گنجانده شده در اختیار زائران قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/خ۳۰