مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر:
95 روستا و شهر استان بوشهر گازدار هستند

خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: 95 روستا و شهر استان بوشهر گازدار هستند.

خبرگزاری فارس: 95 روستا و شهر استان بوشهر گازدار هستند

غلامعباس حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در عسلویه اظهار داشت: در سال جهاد اقتصادی در امر گازرسانی و توسعه شبکه گاز استان اقدامات ارزنده‌ای انجام گرفت و بسیاری از شهرها و روستاهای استان گازدار شدند.

وی افزود: در تمام شهرستان‌های 9 گانه استان بوشهر در سال گذشته عملیات شبکه‌گازی و گازرسانی انجام گرفته و حجم و کیفیت اقدامات انجام گرفته رشد قابل توجهی داشته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر خاطرنشان کرد: شرکت گاز استان بوشهر در مدت زمان کوتاهی که از تاسیس آن می‌گذرد، خدمات و اقدامات متعددی را در سطح استان به انجام رسانده که این امر در خور توجه است.

حسینی از اجرای 2100 کیلومتر شبکه گاز در استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: از ابتدای دولت نهم تاکنون بیش از 2100 کیلومتر شبکه در استان اجرا شده و بسیاری از شهرها و روستاهای استان تحت پوشش گازطبیعی قرار گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه 95 روستا و شهر استان گازدار هستند گفت: 24 شهر و 71 روستای استان بوشهر کاملا به شبکه گاز متصل شده‌اند و روز به روز بر تعداد خانوارهای برخوردار از گاز افزوده می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز بوشهر یادآور شد: در حال حاضر بیش از 72 درصد شهرهای استان بوشهر گازدار شده‌اند و تا خرداد امسال بیش از 100 روستای استان گازدار خواهند شد.

حسینی بیان کرد: در سال تولید ملی و کار و سرمایه ایرانی باید تلاش بیشتر و بهتری انجام دهیم و شرکت گاز استان بوشهر در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.

انتهای پیام/خ۲۰