در خراسان شمالی
1870 تاکسی برای ارائه خدمات به مسافران فعالند

خبرگزاری فارس: مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی گفت:‌یک‌هزار و 870 تاکسی برای ارائه خدمات به مسافران در نوروز فعالیت می‌کنند.

خبرگزاری فارس: 1870 تاکسی برای ارائه خدمات به مسافران فعالند

گل‌محمد الهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد گفت: این تاکسی‌ها در 18 شهر خراسان شمالی فعال بوده و اقدام به جا به جایی شهروندان و مسافران نوروزی می‌نمایند.

وی همچنین ساماندهی 2 هزار و 530 دستگاه آژانس برای جابه‌جایی شهروندان در طول ایام نوروز، فعال سازی گشت‌های نظارتی، اجرای طرح‌های ترافیکی با مشارکت راهنمایی و رانندگی را از جمله فعالیت‌های در ایام نوروز توسط معاونت خدمات رسانی ستاد تسهیلات عنوان کرد.

الهی همچنین ساماندهی 30 پارک در سطح 18 شهرداری خراسان شمالی برای اسکان و اطراق زائران و مسافران را از دیگر اقدامات به منظور آمادگی نوروزی برشمرد و گفت: این بوستان‌ها در ایام نوروز با خیل مسافران نوروزی مواجه است.

مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی ارائه خدمات سازمان‌های خدماتی زیرپوشش شهرداری‌های این استان را نیز در همین مدت عنوان کرد و افزود: در بخش آتش‌نشانی 23 ایستگاه در سه شیفت به حالت آماده باش درآمده و خدمات لازم را در هنگام وقوع حوادث ارائه کردند.

وی یادآور شد: این ایستگاه‌ها به هفت دستگاه آمبولانس و 110 دستگاه اقلام جراحی مجهز شدند.

الهی مشارکت شهرداری‌ها در برپایی نمایشگاه‌های صنایع دستی ایام نوروز در خراسان شمالی را برشمرد و گفت: این نمایشگاه‌ها با تعامل شهرداری‌های استان در ورودی و یا خروجی شهرها برپا شده است.

بیش از نیمی از جمعیت 843 هزار نفری خراسان شمالی در شهرهای این استان سکونت دارند.

انتهای پیام/س20